Product by:
Maciej

Reviewed by:
Rating:
5
On 26/09/2012
Last modified:17/02/2013

Summary:

Wraz z nadejściem letnich temperatur przez mniej więcej czterema miesiącami, na polskich drogach znów zaroiło się od tzw. wariatów drogowych. Nikomu nie polecamy szaleńczej jazdy, ale jeśli drzemie w Was demon ekstremalnej jazdy, lepiej odpalcie Hill Climb Racing – grę, która może nie da Wam takiej adrenaliny jak Asphalt od Gameloftu, ale długie wyskoki za kierownicą czerwonego autka i przeloty nad wąwozami na bank zaspokoją Wasze rządze. Kto grał w Trial Extreme lub podobne produkcje ten może śmiało pobrać i tę propozycję. Choć jest to dopiero druga gra Fingersoftu, śmiało mogę uznać ją za udaną.

Wcielimy się w rolę Billa – nieposkromionego kierowcy, którego marzeniem jest dojechanie tam, gdzie jeszcze nie był żaden inny fan czterech kółek. Skacząc z górki na górkę postanowił przy tym dolecieć aż do Księżyca, jednak gapkowaty Bill bez naszej pomocy nie poradzi sobie w swoim autku z wiecznie pustym bakiem :) Przeniesiemy się w 4 lokacje – na wieś, pustynię, Arktykę i w końcu – na Księżyc. Każde z tych miejsc posiada swoje unikatowe właściwości urozmaicające rozgrywkę – przykładowo na Księżycu jest strasznie słaba grawitacja, więc większość czasu spędzimy w powietrzu, robiąc przeróżne susy i triki. Naszym zadaniem będzie pokonywanie trasy bez wywrotek, za to z bonusami i zbieraniem dodatkowej kasy na bonusy. Będziemy mogli wprowadzić wiele ulepszeń do naszego samochodu, m.in. wzmocnić silnik, by pokonywanie wysokich szczytów nie stanowiło problemu, a loty były dłuższe. Podobnie możemy postąpić też z oponami, które zapewnią nam lepszą przyczepność, lub z napędem polepszającym kontrolę trakcji. Gra może wizualnie nie powala, szata graficzna jest wręcz bardzo uboga, ale grywalność stoi na wysokim poziomie. Polecam :)

Wymaga Androida: 2.2 i wyżej

Kategoria: Wyścigi

Rozmiar: 6,5MB

Hill Climb Racing
Autor: Fingersoft
Cena: Free*

 

 

 • http://monster patrycja

  hejjjjj to najlepsza gra na świecie. i życze szczęśliwego nowego roku narkaaaaaaa

  LOL ELO

  • Malwina

   Dziękujemy i wzajemnie! 😀

 • http://blotka1972 bartek

  Lepszej gry na całym świecie niema

 • Anonim

  ile leveli ma ta gra?

  • Maciej

   Tras jest bodajże 8, a na każdej trasie jest tyle etapów ile zdołasz przejechać dystansu.

 • niki
 • adanowy

  Ostatnio nowe aktualizacje były. Fajnie, że są dość często. Gra ogólnie bardzo fajna

 • pamk22

  Najnowsza aktualizacja dodała nową trasę “Góry” :)

 • Maciek216

  gdzie się pobiera ?

 • Jacek

  ja koledze dałem konto na gmailu i sie pewnie zalogowal i zainstalował tĄ gre na tablecie. bo teraz pisze mi: ZAINSTALOWANA. mozna ją 2 raz pobrac?

  • http://droidek.pl/ Maciej

   Można pobrać nawet sto razy :) Kliknij na napis “zainstalowana” i w okienku, które wyskoczy, wybierz z listy swój model telefonu/tabletu :)