Hill Climb Racing

Product by:
Maciej

Reviewed by:
Rating:
5
On 26 września 2012
Last modified:17 lutego 2013

Summary:

Wyścigi Hill Climb Racing Hill Climb Racing

Wraz z nadejściem letnich temperatur przez mniej więcej czterema miesiącami, na polskich drogach znów zaroiło się od tzw. wariatów drogowych. Nikomu nie polecamy szaleńczej jazdy, ale jeśli drzemie w Was demon ekstremalnej jazdy, lepiej odpalcie Hill Climb Racing – grę, która może nie da Wam takiej adrenaliny jak Asphalt od Gameloftu, ale długie wyskoki za kierownicą czerwonego autka i przeloty nad wąwozami na bank zaspokoją Wasze rządze. Kto grał w Trial Extreme lub podobne produkcje ten może śmiało pobrać i tę propozycję. Choć jest to dopiero druga gra Fingersoftu, śmiało mogę uznać ją za udaną.

Wcielimy się w rolę Billa – nieposkromionego kierowcy, którego marzeniem jest dojechanie tam, gdzie jeszcze nie był żaden inny fan czterech kółek. Skacząc z górki na górkę postanowił przy tym dolecieć aż do Księżyca, jednak gapkowaty Bill bez naszej pomocy nie poradzi sobie w swoim autku z wiecznie pustym bakiem Wyścigi Hill Climb Racing Hill Climb Racing Przeniesiemy się w 4 lokacje – na wieś, pustynię, Arktykę i w końcu – na Księżyc. Każde z tych miejsc posiada swoje unikatowe właściwości urozmaicające rozgrywkę – przykładowo na Księżycu jest strasznie słaba grawitacja, więc większość czasu spędzimy w powietrzu, robiąc przeróżne susy i triki. Naszym zadaniem będzie pokonywanie trasy bez wywrotek, za to z bonusami i zbieraniem dodatkowej kasy na bonusy. Będziemy mogli wprowadzić wiele ulepszeń do naszego samochodu, m.in. wzmocnić silnik, by pokonywanie wysokich szczytów nie stanowiło problemu, a loty były dłuższe. Podobnie możemy postąpić też z oponami, które zapewnią nam lepszą przyczepność, lub z napędem polepszającym kontrolę trakcji. Gra może wizualnie nie powala, szata graficzna jest wręcz bardzo uboga, ale grywalność stoi na wysokim poziomie. Polecam Wyścigi Hill Climb Racing Hill Climb Racing

Wymaga Androida: 2.2 i wyżej

Kategoria: Wyścigi

Rozmiar: 6,5MB


Wyścigi Hill Climb Racing Hill Climb Racing
Hill Climb Racing
Fingersoft
0   
Wyścigi Hill Climb Racing Hill Climb Racing
Wyścigi Hill Climb Racing Hill Climb Racing
Wyścigi Hill Climb Racing Hill Climb Racing

 

 
 • http://monster patrycja

  hejjjjj to najlepsza gra na świecie. i życze szczęśliwego nowego roku narkaaaaaaa

  LOL ELO

  • Malwina

   Dziękujemy i wzajemnie! :D

 • http://blotka1972 bartek

  Lepszej gry na całym świecie niema

 • Anonim

  ile leveli ma ta gra?

  • Maciej

   Tras jest bodajże 8, a na każdej trasie jest tyle etapów ile zdołasz przejechać dystansu.

 • niki
 • adanowy

  Ostatnio nowe aktualizacje były. Fajnie, że są dość często. Gra ogólnie bardzo fajna

 • pamk22

  Najnowsza aktualizacja dodała nową trasę “Góry” :)

 • Maciek216

  gdzie się pobiera ?

 • Jacek

  ja koledze dałem konto na gmailu i sie pewnie zalogowal i zainstalował tĄ gre na tablecie. bo teraz pisze mi: ZAINSTALOWANA. mozna ją 2 raz pobrac?

  • http://droidek.pl/ Maciej

   Można pobrać nawet sto razy :) Kliknij na napis “zainstalowana” i w okienku, które wyskoczy, wybierz z listy swój model telefonu/tabletu :)